Hakkımızda
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Hakkımızda

Yeniliğe Açılan Kapı

1968 yılında kurucumuz Ali GÜLDEREN ile başlayan hikâyemiz babadan oğula devam ederek her geçen gün büyüyen ve genişleyen bir aile misyonu ile günümüze kadar gelmiştir.

2006 yılında Güney Marmara’nın ilk ebatlama makine yatırımını yapan firmamız gelişen teknoloji ve alanında uzman ekibiyle birlikte kurumsallaşarak 2015 yılında GLDDOOR markası olarak yoluna devam etmiştir.

Kapı üretimi sektörüne yenilik ve farklı deneyimler kazandıran markamız parkurunda kapı panelleri ve kapı pervazları üretmektedir.

Amacımız günümüzün teknolojilerini yakından takip ederek geçmişten gelen tecrübelerimiz ile birlikte yaşam alanlarınıza yenilik katmak ve sizlere doğru hizmeti sunmaktır.

Projeniz hakkında ücretsiz fiyat teklifi almak için şimdi bizimle iletişime geçin